Mikron Makina’ya Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Mikron Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, medikal sektördeki çeşitli yaralanma ve benzer durumların tedavisi için tıbbi ürünlerimizi üretmek üzere, yaklaşık 40 yıllık deneyim ve bilgi birikimini kullanmaktadır. ISO 13485 gerekliliklerini ve medikal implantların(Omurga ve Travma Çözümleri) üretimini yerine getirmektedir.

Bunun yanında, ürünlerimiz FDA onaylı vida grubu ve 93/42 / EEC Tıbbi Cihazlar Direktifine göre CE sertifikalıdır. Kalite Yönetim Sistemimiz tüm üretim seviyelerindeki gerekli takipleri gerçekleştirmektedir.

MSFX markalı omurga ve travma implantlarımızı Asya, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu’da yaklaşık 40 ülkeye ihraç ediyoruz. MSFX markalı ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kalitesini kanıtlamıştır.

Ürünler

Mikron Makina

Omurga Çözümleri

Omurga Çözümleri

Omurga Çözümleri

  • Mikron Spinal implantlarımız 2006 yılından beri üretilmektedir.

 

  • Mikron Spinal Fiksasyon Sistemi servikal, torasik, lomber ve / veya sakral omurganın füzyonuna ek olarak spinal segmentler olarak immobilizasyon ve stabilizasyon sağlamak üzere tasarlanmıştır. Omurgadaki tedavi, stabilizasyon ve kusurlar için kullanılır.

Travma Çözümleri

Travma Çözümleri

Travma Çözümleri

Travma Çözümleri

  • Travmatoloji, bir kişiye yönelik kaza veya şiddetin neden olduğu yara ve yaralanmaların ve hasarın cerrahi tedavisi ve onarımıdır.

 

  • Mikron, 2015’den beri travma implant pazarında yer almaktadır.

Kalite Güvence